Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastin lifler parçalanır ve vücudun kendi hyaluronik asit miktarı ve işlevi değişir. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır. Yıpranan ve yaşlanan cildiniz için gençleştirme yöntemlerinden biri olan somon DNA aşısı cildinizin kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırır. Hücrelerin yenilenmesini sağlayan ve somon balığı sütünden elde edilen, içerisindeki Hyaluronik Asit ve eser miktarda Aminoasitler ile işlem yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini gösteren Somon DNA aşısı ayrıca cilt yaşlanmalarını da geciktirir. Kullanıma hazır enjektörlerde bulunan Somon DNA, ince uçlu iğneler yardımıyla, belli aralıklarla cilt altına enjekte edilir. 1-3 hafta aralıklarla 2-4 seans uygulanabilir. Somon DNA Aşısı, Göz çevresi başta olmak üzere tüm yüz, boyun, dekolte ve saçlı deri en sık uygulama yapılan bölgelerdir. Ancak tüm vücutta rahatlıkla uygulanabilir. Somon DNA uygulaması, farklı dolgu uygulamaları ile eş zamanlı yapılabilir. Çeşitli lazerler, radyofrekans gibi yöntemlerle bir arada kullanıldığında ise olumlu etkileri artacaktır. Somon DNA aşısının etkisi İlk seanstan hemen sonra fark edilir ve her seanstan sonra kademeli olarak artar. Ortalama 1 yıl boyunca etkinliğini korur.
Özet Anlatım: Hücrelerin yenilenmesini sağlayan ve somon balığı sütünden elde edilen, içerisindeki Hyaluronik Asit ve eser miktarda Aminoasitler ile işlem yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini gösteren Somon DNA'sı yıpranan ve yaşlanan cildi gençleştirir ve cilt yaşlanmalarını geciktirir. Böylece güzelliğiniz zamana meydan okur.

Somon DNA hakkında ayrıntılı bilgi ve online canlı video konsültasyon için dilerseniz linkteki form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz: https://forms.gle/UsDL2XaLGwtMPnLu6


Diğer Uygulamalar

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasımızı ziyaret edebilirsiniz.